Skip navigation

Zastosuj identyfikator do podlinkowania lub zacytowania tej pozycji: http://hdl.handle.net/20.500.12128/14056
Tytuł: On generalized solutions of some differential equations
Autor: Ligęza, Jan
Słowa kluczowe: equations; Cauchy problem
Data wydania: 1990
Źródło: Annales Mathematicae Silesianae, Vol. 3 (1990), s. 72-81
Abstrakt: We prove theorem on the existence and uniqueness of the distributional solutions of the Cauchy problem for equation (1.0).
URI: http://hdl.handle.net/20.500.12128/14056
ISSN: 0860-2107
Pojawia się w kolekcji:Artykuły (WNŚiT)

Pliki tej pozycji:
Plik Opis RozmiarFormat 
Ligeza_On_generalized_solutions.pdf426,67 kBAdobe PDFPrzejrzyj / Otwórz
Pokaż pełny rekord


Uznanie autorstwa - użycie niekomercyjne, bez utworów zależnych 3.0 Polska Creative Commons Creative Commons